serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszym przedszkolem. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Zapisy odbywają się cały rok w miarę wolnych miejsc!

Aby zapisać dziecko na listę dzieci uczęszczających do naszego przedszkola należy wypełnić kartę zgłoszeniową. Następnie należy podpisać umowę cywilno-prawną oraz uiścić opłatę wpisowego, która ma charakter jednorazowy.

W przypadku gdy liczba zgłoszonych dzieci przekroczy możliwości przedszkola, pierwszeństwo mają:

• dzieci już do nas uczęszczające, oraz
  • w drugiej kolejności rodzeństwo dzieci uczęszczających do naszego przedszkola,
  • pozostałe dzieci wg kolejności zgłoszeń.

Zobacz jak nowocześnie i pięknie może wyglądać przedszkole, jak ciekawymi i nowatorskimi metodami może pracować nauczyciel, jak bogaty i różnorodny może być program dla dzieci w wieku przedszkolnym!

SZANOWNI RODZICE
Informujemy, że rekrutacja na rok szkolny 2019/2020 rozpoczyna się  dn. 15.02.2019 r.

O przyjęciu do przedszkola  decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłata bezzwrotnego wpisowego.
Liczba miejsc w przedszkolu jest ograniczona!

Zapraszamy!!!

Kliknij aby pobrać kartę zgłoszeniową