sobota, 20 kwietnia 2019

Szanwoni Rodzice,

Jesteśmy dumni mogąc poinformować, że nasze przedszkole zostało nominowane do tytułu PRZEDSZKOLA ROKU. Serdecznie dziękujemy za nominacje, jednocześnie zachęcamy do głosowania. Głosowanie rozpoczęte! Niepubliczne Przedszkole "Akademia Przedszkolaka" czeka na głosy. Wyślij sms na numer 72355 o treści:KPR.400 (2,46 ZŁ z Vat). Dziękujemy!!!

Więcej informacji: www.gazetakrakowska.pl/przedszkolenamedal

sobota, 20 kwietnia 2019

Życzenia Wielkanocne.

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół życzy dyrekcja, grono pedagogiczne oraz pracownicy przedszkola.

czwartek, 4 kwietnia 2019

Warsztaty Wielkanocne 2019

Pani dyrektor naszego przedszkola wspólnie z króliczkiem wielkanocnym przygotowała prezent z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy dla wszystkich przedszkolaków jakim jest warsztat - malowanie na szkle. Zajęcia poprowadzi wykwalifikowany instruktor. Zapraszamy 18.04.2019 r. (czwartek). Życzymy Twórczej zabawy!

czwartek, 4 kwietnia 2019

Szanowni Rodzice,

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na zebranie dn. 15.04.2019 r. (poniedziałek) o godz. 17:00, na którym będzie przedstawiona analiza ankiet oraz będą omawiane sprawy bieżące przedszkola. Do Państwa dyspozycji będą: dyrektor, wicedyrektor ds. pedagogicznych oraz wszyscy nauczyciele. Zapraszamy!

poniedziałek, 1 kwietnia 2019

Ruch Rozwijający Weroniki Sherborne.

Nowe metody pracy w przedszkolu: Ruch Rozwijający Weroniki Sherborne.

W naszym przedszkolu cały czas modyfikujemy i wprowadzamy nowe metody pracy z dziećmi. Jesteśmy dumni, że od dzisiaj możemy pochwalić się wdrożeniem nowej techniki. Ruch Rozwijający Weroniki Sherborne opiera się na podstawowym założeniu, że ruch jest jedną z podstawowych potrzeb dziecka. Ze względu na swoją prostotę, naturalność i efektywność zyskała wielu zwolenników na całym świecie. Realizacja podstawowej metody założenia - każdy może odnieść sukces - sprawia, że każde dziecko może poczuć satysfakcję, radość i dumę z własnej pracy. Wykorzystując ruch, który jest najlepszym źródłem powstania świata pobudzamy różne sfery rozwoju dziecka (emocje, intelekt, uspołecznienie). Finalnie okazuje się, że w czasie zajęć możemy lepiej poznać dziecko - odczytaj jego potrzeby.

Konkurs przedszkolny -
poniedziałek, 1 kwietnia 2019

Konkurs przedszkolny - "Wielkanocna pisanka".

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie przedszkolnym wszystkie dzieci. Jajka wielkanocne wykonane techniką dowolną prosimy dostarczyć do 15 kwietnia 2019 r. (tj. poniedziałek) do wychowawców. Prace należy podpisać. Najpiękniejsze prace zostaną nagrodzone. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 16 kwietnia 2019 r.

Konkurs przedszkolny -
piątek, 29 marca 2019

Ogłoszenie dot. wyjazdu na mecz 31.03.19 r.

Zbiórka o godz. 15:45 na parkingu pod Lidlem (obok szpitala w Olkuszu).

Prosimy o ciepły ubiór.

poniedziałek, 25 marca 2019

Propozycja nowych zajęć dodatkowych.

Podczas zajęć dzieci uczą się, budują i bawią ... za pomocą uwielbianych przez dzieci klocków Lego. Ważnym elementem każdych zajęć jest edukacja poprzez realizację programu S.T.E.M., który łączy 4 dziedziny nauki i opiera się na rzeczywistych zastosowniach. Nauka nigdy nie była tak prosta i przyjemna.

Koszt: 60 min- 12 zł

Częstotliwość: 1 x w miesiącu

Zapisy u wychowawców poszczegółnych grup.

poniedziałek, 18 marca 2019

Dzień otwarty dla rodziców - zajęcia dodatkowe. AKTUALIZACJA

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stwarzamy możliwość obserwacji zajęć dodatkowych realizowanych w naszym przedszkolu. Szczegółowy harmonogram dostępny na tablicach ogłoszeń poszczególnych grup w przedszkolu. Zapraszamy.

AKTUALIZACJA Jutrzejsze zajęcia z rytmiki zostają odwołane z powodu choroby nauczyciela L4. Wkrótce podamy nowy termin zajęć otwratych dla rodziców z rytmiki. Przepraszamy.

niedziela, 6 stycznia 2019

Pokaz Magii

Dnia 08.01.19 r. (wtorek) nasze przedszkole odwiedzi iluzjonista, z którym przeniesiemy się w świat magii. Zapraszamy.