poniedziałek, 17 czerwca 2019

Zakończenie roku przedszkolnego 2018/2019

Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz przedszkolaki serdecznie zapraszają na uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2018/2019, które odbędzie się 28.06.2019 r. (piątek).
????????????????????????????????????????????????????????????????????????‍????????‍????
Gr. Smerfy (3-latki), gr. Krasnale (3-latki) - godz. 10:00
Gr. Rybki (4-latki), gr. Misie (5-latki), gr. Słoneczka (6-latki) - godz. 14:30.

czwartek, 13 czerwca 2019

Podziękowanie.

Składam serdeczne podziękowanie Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Olkuszu - p. dyrektor Jolancie Ziębie oraz p. Beacie Dziąbek za zaproszenie do uczęstnictwa w Plenerowej Imprezie pod hasłem "uMOCnieni literaturą".
Czuję się zaszczycona mogąc uczestniczyć w projekcie "Olkuski Festiwal Literacki" poprzez przeczytanie fragmentu wiersza "Lokomotywa" J. Tuwima w tak zacynym gronie.

mgr Karolina Brzozowska

niedziela, 9 czerwca 2019

Teatr Lalek Pinokio.

W najbliższy wtorek 11 czerwca o godz. 14:00 zapraszamy wszystkie przedszkolaki na spektakl w wykonaniu Teatru Lalek Pinokio z Nowego Sącza.
Występ tego znakomitego Teatru jest nagrodą zdobytą przez nasze przedszkole w plebiscycie "Przedszkole na medal" organizowane przez Gazetę Krakowską.

niedziela, 2 czerwca 2019

Przedszkole Roku 2019 - zwycięstwo!

Z ogromną dumą pragniemy poinformować, że to właśnie nasze przedszkole zajęło 1 miejsce ???????? w plebiscycie ogłoszonym przez Gazetę Krakowską oraz otrzymało tytuł: PRZEDSZKOLE ROKU 2019 ????????????w powiecie olkuskim.
Jednocześnie zajęliśmy 3 miejsce w głosowaniu biorąc pod uwagę powiaty w województwie małopolskim ???? .
Pragniemy podziękować wszystkim za zaangażowanie wniesione w głosowanie. To dzięki Państwa poparciu Niepubliczne Przedszkole "Akademia Przedszkolaka" w Olkuszu zdobyło ten zaszczytny tytuł ????.
Szczególne podziękowania kierujemy do p. Agaty Nabagło (mamy Kai z gr. Misie) za zgłoszenie naszego przedszkola do tak prestiżowego konkursu. Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że to właśnie rodzice doceniają naszą pracę.
Z niecierpliwością czekamy na oficjalne podsumowanie i wyniki w Plebiscycie "Przedszkole na medal" ogłoszone przez Gazetę Krakowską.
Dziękujemy ??????????????????????

niedziela, 2 czerwca 2019

Kochane przedszkolaki ??
Z okazji Dnia Dziecka wszystkim dzieciom życzymy wielu powodów do uśmiechu i radości ????. Samych sukcesów, rozwijania swoich talentów i pasji oraz beztroskiej zabawy. Spełnienia wszystkich marzeń, prawdziwych przyjaciół i kochającej rodziny ????‍????‍????‍???? ????.

wtorek, 28 maja 2019

Przedszkole roku

Kochani serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane do tej pory głosy oraz tak duże poparcie ???? .
Jednocześnie prosimy o więcej ????. Liczymy na Wasze wsparcie ???? , dziękujemy ?? ????????????.

niedziela, 26 maja 2019

Dzień Mamy

Drogie mamusie wszystkiego najpiękniejszego ????‍????‍????????????????.

wtorek, 21 maja 2019

Konkurs Plastyczny „Mój dzień w Bibliotece” – VII edycja.

Jesteśmy bardzo dumni, mogąc pochwalić się kolejnymi sukcesami naszych wychowanków ????
W konkursie plastycznym "Mój dzień w Bibliotece" organizowanym przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Olkuszu wzięło udział 312 uczniów z 16 olkuskich przedszkoli.
W kategorii wiekowej 5-latki II miejsce ????otrzymała Kaja Nabagło oraz III miejsce ????otrzymała Gabriela Pasternak.
Serdecznie gratulujemy ?????????? ????????.

środa, 15 maja 2019

XIII Festiwal Kultury Dziecięcej dla Przedszkolaków

Nasze przedszkole brało udział w XIII Powiatowym Festiwalu Kultury Dziecięcej dla Przedszkolaków "O Pluszowego Misia" Bukowno 2019 pod hasłem "Piękna nasza Polska cała".

Niezwykle miło nam przedstawić laureatów naszego przedszkola ????????:
Konkurs Plastyczny:
????III miejsce - Laura Kujawa (kategoria trzylatki)
????III miejsce - Kaja Kamińska (kategoria sześciolatki)
Konkurs recytatorski:
????III miejsce - Michalina Kocjan (kategoria trzylatki)
????III miejsce - Antoni Arażnik (kategoria trzylatki)
????III miejsce - Maja Sowa (kategoria czterolatki)
????III miejsce - Kamila Kozikowska (kategoria pięciolatki)
????II miejsce - Magdalena Chmist (kategoria sześciolatki)

Jesteśmy mega dumni z naszych wspaniałych przedszkolaków ????????????????
Gratulujemy ??

Dziękujemy wszystkim przedszkolakom za udział w konkursie, gratulujemy odwagi.
Wszyscy byliście wspaniali?? ????

czwartek, 2 maja 2019

????????????????????????