środa, 6 grudnia 2017

Zaproszenie na Jasełka.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na Jasełka.

14.12.2017 r. (czwartek) gr. Misie 3-latki godz. 10:00, gr. Rybki 4-latki godz. 12:00

15.12.2017 r. (piątek) gr. Słoneczka godz. 13:00

Zapraszamy!

środa, 29 listopada 2017

Wyjście na pocztę.

01.12.2017 r. (piątek) po śniadaniu dzieci z gr. Słoneczka (5,6-latki) i gr. Rybki (4-latki) wychodzą na pocztę. Celem wyjścia jest zapoznanie się z instytucją poczty oraz pracą listonosza. Dzieci poznają zakres usług pocztowych oraz zadania jakie spłnia ten urząd w naszym życiu.

niedziela, 26 listopada 2017

Warsztaty Bożonarodzeniowe.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożonarodzeniowych pani dyrektor przygotowała prezent dla wszystkich przedszkolaków jakim jest warsztat plastyczny "Malowanie bombek". Wykonana, niepowtarzalna bombka będzie wspaniałym prezentem wręczanym przez dzieci rodzicom podczas przedstawienia tegorocznych Jasełek. Zajęcia odbędą się dn. 01.12.2017 r. (piątek), godz. 12:00 - 14:00, prowadzone będą przez wykwalifikowanego instruktora. Kochane przedszkolaki życzymy twórczej zabawy!

niedziela, 26 listopada 2017

Światowy Dzień Pluszowego Misia.

28.11.2017 R. (wtorek) przedszkolaki z gr. Słoneczka (5,6-latki) i gr. Rybki (4-latki) wychodzą do Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu, aby śwętować Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji prosimy, aby dzieci przyniosły ze sobą swojego małego ulubionego misia :-).

wtorek, 21 listopada 2017

Teatrzyk

27.11.2017 r. (poniedziałek) o godz. 12:00 nasze przedszkole, kolejny raz odwiedzą aktorzy z Teatru Skrzat z Krakowa, którzy zaprezentują dzieciom spektakl pt. "Z Kulturą na Ty". Aktorzy w humorystyczny sposób przybliżą nam zasady właściwego zachowania w różnych sytuacjach. Dzieci dowiedzą się m.in. kto podaje pierwszy rękę powitaniu, że nie należy się z nikogo wyśmiewać oraz nie wolno głośno się zachowywać w pewnych miejscach i sytuacjach. Będzie to dla nas cenna lekcja dobrego wychowania. Zapraszamy!

środa, 15 listopada 2017

Andrzejki.

Dnia 24.11.2017 r. (piątek) - Magia i Czary czyli Przedszkolne Andrzejki. Tylko wtedy wszystkie wróżby są najpewniejsze. W naszym przedszkolu będziemy się świetnie bawić przy muzyce i andrzejkowych wróżbach. W tym dniu wszystkie dzieciaki się przebierają :-)

sobota, 11 listopada 2017

Dzień Niepodległości.

Powiewa flaga, gdy wiatr się zerwie. A na tej fladze, biel i czerwień. Czerwień to miłość, biel serce czyste. Piękne są nasze barwy ojczyste!

środa, 8 listopada 2017

Noc w przedszkolu.

Zapraszamy wszystkie przedszkolaki z grupy "Słoneczka" (5,6-latki) do spędzenia niezapomnianej nocy w przedszkolu w dn. 17.11.2017 r. (piątek). Zapewniamy kolację i śniadanie oraz liczne atrakcje! Spotykamy się o godz. 18:30, a żegnamy w sobotę rano w godzinach 9:00 - 9:30. Prosimy o przygotowanie kołderki lub kocyka + poduszka, szczoteczkę i pastę do zębów oraz koniecznie zabieramy dobry humor! To bedzie fantastyczne przeżycie, zaparaszamy!

środa, 8 listopada 2017

Pomóż zwierzętom przetrwać zimę.

Jak co roku organizujemy zbiórkę darów dla bezdomnych zwierząt. Podopieczni schroniska w Bolesławiu będą wdzięczni za: karmę, koce, zabawki itp. Pamiętajmy, aby od najmłodszych lat budzić w naszych dzieciach opiekuńcze uczucia wobec zwierząt, uwrażliwiając je na potrzeby mniejszych i słabszych. Zbiórka potrwa do końca listopada. Dziękujemy za zaagnażowanie.

wtorek, 31 października 2017

Ogłoszenie.

W odpowiedzi na zainteresowanie rodziców i dzieci dodatkowymi zajęciami z Robotyki i Matematyki przedstawiamy ofertę. Zajęcia przeznaczone dla dzieci w grupie wiekowej 5-6 lat. Grupa musi liczyć 6-8 osób. Zajęcia w godzinach popołudniowych. Zajęcia z Robotyki: 1 zajęcia: 90 min - ok. 45 zł/os. Zajęcia z Matematyki: 1 zajęcia: 90 min - ok. 33 zł/os. Więcej informacji oraz zapisy u wychowawcy grupy starszaków. Zapraszamy!