poniedziałek, 14 października 2019

Dzień Edukacji Narodowej 2019

"Najlepsi nauczyciele to tacy, którzy powiedzą Ci gdzie patrzeć, ale nie powiedzą Ci co widzieć."
Alexandra K. Trenfor
????‍????????‍????????????

czwartek, 26 września 2019

Fotograf ????

Dnia 02.10.2019 r. (środa) w naszym przedszkolu będzie gościł fotograf. Będą wykonywane zdjęcia do kalendarza.
Prosimy o odpowiedni ubiór.

wtorek, 17 września 2019

Zebranie z rodzicami

Zapraszamy rodziców na zebranie organizacyjne w dniu 24.09.2018 r. (wtorek) o godz. 17.

wtorek, 17 września 2019

Zajęcia logopedyczne

Informujemy, że w przedszkolu będzie przeprowadzana diagnoza logopedyczna. Zainteresowane osoby prosimy o zapisanie dziecka na listę u wychowawcy grupy.
Dla chętnych dzieci organizowane będą cotygodniowe (indywidualne bądź grupowe) zajęcia logopedyczne na terenie przedszkola.

poniedziałek, 2 września 2019

Witamy :-)

Serdecznie witamy nasze przedszkolaki wraz rodzicami po wakacyjnej przerwie. Mamy nadzieję, że odpoczęliście i nabraliście energii na zabawę i zdobywani wiedzy w nowym roku ????????????‍??.

niedziela, 23 czerwca 2019

Dzień Taty 2019

Na dzień Ojca ślę życzenia, bo to nie jest bez znaczenia. Jesteś dobry dla mnie Tato. Chcę Ci podziękować za to. Wspierasz mnie od urodzenia, więc się nigdy już nie zmieniaj!
????????‍????‍????

poniedziałek, 17 czerwca 2019

Zakończenie roku przedszkolnego 2018/2019

Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz przedszkolaki serdecznie zapraszają na uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2018/2019, które odbędzie się 28.06.2019 r. (piątek).
????????????????????????????????????????????????????????????????????????‍????????‍????
Gr. Smerfy (3-latki), gr. Krasnale (3-latki) - godz. 10:00
Gr. Rybki (4-latki), gr. Misie (5-latki), gr. Słoneczka (6-latki) - godz. 14:30.

czwartek, 13 czerwca 2019

Podziękowanie.

Składam serdeczne podziękowanie Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Olkuszu - p. dyrektor Jolancie Ziębie oraz p. Beacie Dziąbek za zaproszenie do uczęstnictwa w Plenerowej Imprezie pod hasłem "uMOCnieni literaturą".
Czuję się zaszczycona mogąc uczestniczyć w projekcie "Olkuski Festiwal Literacki" poprzez przeczytanie fragmentu wiersza "Lokomotywa" J. Tuwima w tak zacynym gronie.

mgr Karolina Brzozowska

niedziela, 9 czerwca 2019

Teatr Lalek Pinokio.

W najbliższy wtorek 11 czerwca o godz. 14:00 zapraszamy wszystkie przedszkolaki na spektakl w wykonaniu Teatru Lalek Pinokio z Nowego Sącza.
Występ tego znakomitego Teatru jest nagrodą zdobytą przez nasze przedszkole w plebiscycie "Przedszkole na medal" organizowane przez Gazetę Krakowską.

niedziela, 2 czerwca 2019

Przedszkole Roku 2019 - zwycięstwo!

Z ogromną dumą pragniemy poinformować, że to właśnie nasze przedszkole zajęło 1 miejsce ???????? w plebiscycie ogłoszonym przez Gazetę Krakowską oraz otrzymało tytuł: PRZEDSZKOLE ROKU 2019 ????????????w powiecie olkuskim.
Jednocześnie zajęliśmy 3 miejsce w głosowaniu biorąc pod uwagę powiaty w województwie małopolskim ???? .
Pragniemy podziękować wszystkim za zaangażowanie wniesione w głosowanie. To dzięki Państwa poparciu Niepubliczne Przedszkole "Akademia Przedszkolaka" w Olkuszu zdobyło ten zaszczytny tytuł ????.
Szczególne podziękowania kierujemy do p. Agaty Nabagło (mamy Kai z gr. Misie) za zgłoszenie naszego przedszkola do tak prestiżowego konkursu. Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że to właśnie rodzice doceniają naszą pracę.
Z niecierpliwością czekamy na oficjalne podsumowanie i wyniki w Plebiscycie "Przedszkole na medal" ogłoszone przez Gazetę Krakowską.
Dziękujemy ??????????????????????