wtorek, 29 października 2019

Pasowanie na przedszkolaka 2019

Pasowanie na przedszkolaka ??????

08.11.2019 r. (piątek) nasze maluszki (gr. Misie) będą obchodziły swoje pierwsze małe święto ????. W obecności swoich starszych kolegów i koleżanek z przedszkola będą pasowani przez panią dyrektor na prawdziwych przedszkolaków.
W tym dniu będą robione zdjęcia przez fotografa - prosimy o galowy ubiór.
Aby uczcić ten wyjątkowy dzień nasze pełnoprawne przedszkolaki obejrzą spektakl pt."Czerwony Kapturek".

poniedziałek, 28 października 2019

Podziękowanie

Składamy serdecznie podziękowania dzieciom oraz rodzicom za wsparcie podopiecznych Schroniska Dla Bezdomnych Zwierząt Rafik w Bolesławiu miseczką jedzenia, ciepłym kocykiem oraz zabawkami.
Dzięki Wam przekonaliśmy się, że istnieją jeszcze życzliwi ludzie o wielkich sercach, którym los braci mniejszych nie jest obojętny.
????????
"Uśmiech psa znajduje się w jego ogonie" W. Hugo

poniedziałek, 14 października 2019

Dzień Edukacji Narodowej 2019

"Najlepsi nauczyciele to tacy, którzy powiedzą Ci gdzie patrzeć, ale nie powiedzą Ci co widzieć."
Alexandra K. Trenfor
????‍????????‍????????????

czwartek, 26 września 2019

Fotograf ????

Dnia 02.10.2019 r. (środa) w naszym przedszkolu będzie gościł fotograf. Będą wykonywane zdjęcia do kalendarza.
Prosimy o odpowiedni ubiór.

wtorek, 17 września 2019

Zebranie z rodzicami

Zapraszamy rodziców na zebranie organizacyjne w dniu 24.09.2018 r. (wtorek) o godz. 17.

wtorek, 17 września 2019

Zajęcia logopedyczne

Informujemy, że w przedszkolu będzie przeprowadzana diagnoza logopedyczna. Zainteresowane osoby prosimy o zapisanie dziecka na listę u wychowawcy grupy.
Dla chętnych dzieci organizowane będą cotygodniowe (indywidualne bądź grupowe) zajęcia logopedyczne na terenie przedszkola.

poniedziałek, 2 września 2019

Witamy :-)

Serdecznie witamy nasze przedszkolaki wraz rodzicami po wakacyjnej przerwie. Mamy nadzieję, że odpoczęliście i nabraliście energii na zabawę i zdobywani wiedzy w nowym roku ????????????‍??.

niedziela, 23 czerwca 2019

Dzień Taty 2019

Na dzień Ojca ślę życzenia, bo to nie jest bez znaczenia. Jesteś dobry dla mnie Tato. Chcę Ci podziękować za to. Wspierasz mnie od urodzenia, więc się nigdy już nie zmieniaj!
????????‍????‍????

poniedziałek, 17 czerwca 2019

Zakończenie roku przedszkolnego 2018/2019

Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz przedszkolaki serdecznie zapraszają na uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2018/2019, które odbędzie się 28.06.2019 r. (piątek).
????????????????????????????????????????????????????????????????????????‍????????‍????
Gr. Smerfy (3-latki), gr. Krasnale (3-latki) - godz. 10:00
Gr. Rybki (4-latki), gr. Misie (5-latki), gr. Słoneczka (6-latki) - godz. 14:30.

czwartek, 13 czerwca 2019

Podziękowanie.

Składam serdeczne podziękowanie Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Olkuszu - p. dyrektor Jolancie Ziębie oraz p. Beacie Dziąbek za zaproszenie do uczęstnictwa w Plenerowej Imprezie pod hasłem "uMOCnieni literaturą".
Czuję się zaszczycona mogąc uczestniczyć w projekcie "Olkuski Festiwal Literacki" poprzez przeczytanie fragmentu wiersza "Lokomotywa" J. Tuwima w tak zacynym gronie.

mgr Karolina Brzozowska