niedziela, 9 czerwca 2019

Teatr Lalek Pinokio.

W najbliższy wtorek 11 czerwca o godz. 14:00 zapraszamy wszystkie przedszkolaki na spektakl w wykonaniu Teatru Lalek Pinokio z Nowego Sącza.
Występ tego znakomitego Teatru jest nagrodą zdobytą przez nasze przedszkole w plebiscycie "Przedszkole na medal" organizowane przez Gazetę Krakowską.

niedziela, 2 czerwca 2019

Przedszkole Roku 2019 - zwycięstwo!

Z ogromną dumą pragniemy poinformować, że to właśnie nasze przedszkole zajęło 1 miejsce ???????? w plebiscycie ogłoszonym przez Gazetę Krakowską oraz otrzymało tytuł: PRZEDSZKOLE ROKU 2019 ????????????w powiecie olkuskim.
Jednocześnie zajęliśmy 3 miejsce w głosowaniu biorąc pod uwagę powiaty w województwie małopolskim ???? .
Pragniemy podziękować wszystkim za zaangażowanie wniesione w głosowanie. To dzięki Państwa poparciu Niepubliczne Przedszkole "Akademia Przedszkolaka" w Olkuszu zdobyło ten zaszczytny tytuł ????.
Szczególne podziękowania kierujemy do p. Agaty Nabagło (mamy Kai z gr. Misie) za zgłoszenie naszego przedszkola do tak prestiżowego konkursu. Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że to właśnie rodzice doceniają naszą pracę.
Z niecierpliwością czekamy na oficjalne podsumowanie i wyniki w Plebiscycie "Przedszkole na medal" ogłoszone przez Gazetę Krakowską.
Dziękujemy ??????????????????????

niedziela, 2 czerwca 2019

Kochane przedszkolaki ??
Z okazji Dnia Dziecka wszystkim dzieciom życzymy wielu powodów do uśmiechu i radości ????. Samych sukcesów, rozwijania swoich talentów i pasji oraz beztroskiej zabawy. Spełnienia wszystkich marzeń, prawdziwych przyjaciół i kochającej rodziny ????‍????‍????‍???? ????.

wtorek, 28 maja 2019

Przedszkole roku

Kochani serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane do tej pory głosy oraz tak duże poparcie ???? .
Jednocześnie prosimy o więcej ????. Liczymy na Wasze wsparcie ???? , dziękujemy ?? ????????????.

niedziela, 26 maja 2019

Dzień Mamy

Drogie mamusie wszystkiego najpiękniejszego ????‍????‍????????????????.

wtorek, 21 maja 2019

Konkurs Plastyczny „Mój dzień w Bibliotece” – VII edycja.

Jesteśmy bardzo dumni, mogąc pochwalić się kolejnymi sukcesami naszych wychowanków ????
W konkursie plastycznym "Mój dzień w Bibliotece" organizowanym przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Olkuszu wzięło udział 312 uczniów z 16 olkuskich przedszkoli.
W kategorii wiekowej 5-latki II miejsce ????otrzymała Kaja Nabagło oraz III miejsce ????otrzymała Gabriela Pasternak.
Serdecznie gratulujemy ?????????? ????????.

środa, 15 maja 2019

XIII Festiwal Kultury Dziecięcej dla Przedszkolaków

Nasze przedszkole brało udział w XIII Powiatowym Festiwalu Kultury Dziecięcej dla Przedszkolaków "O Pluszowego Misia" Bukowno 2019 pod hasłem "Piękna nasza Polska cała".

Niezwykle miło nam przedstawić laureatów naszego przedszkola ????????:
Konkurs Plastyczny:
????III miejsce - Laura Kujawa (kategoria trzylatki)
????III miejsce - Kaja Kamińska (kategoria sześciolatki)
Konkurs recytatorski:
????III miejsce - Michalina Kocjan (kategoria trzylatki)
????III miejsce - Antoni Arażnik (kategoria trzylatki)
????III miejsce - Maja Sowa (kategoria czterolatki)
????III miejsce - Kamila Kozikowska (kategoria pięciolatki)
????II miejsce - Magdalena Chmist (kategoria sześciolatki)

Jesteśmy mega dumni z naszych wspaniałych przedszkolaków ????????????????
Gratulujemy ??

Dziękujemy wszystkim przedszkolakom za udział w konkursie, gratulujemy odwagi.
Wszyscy byliście wspaniali?? ????

czwartek, 2 maja 2019

????????????????????????

sobota, 20 kwietnia 2019

Szanwoni Rodzice,

Jesteśmy dumni mogąc poinformować, że nasze przedszkole zostało nominowane do tytułu PRZEDSZKOLA ROKU. Serdecznie dziękujemy za nominacje, jednocześnie zachęcamy do głosowania. Głosowanie rozpoczęte! Niepubliczne Przedszkole "Akademia Przedszkolaka" czeka na głosy. Wyślij sms na numer 72355 o treści:KPR.400 (2,46 ZŁ z Vat). Dziękujemy!!!

Więcej informacji: www.gazetakrakowska.pl/przedszkolenamedal

sobota, 20 kwietnia 2019

Życzenia Wielkanocne.

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół życzy dyrekcja, grono pedagogiczne oraz pracownicy przedszkola.