piątek, 26 maja 2017

Wycieczka do Zoo

Dnia 09.06.2017 r. ( piątek) organizowana jest wycieczka do Zoo w Krakowie. Cena wycieczki to ok. 40 zł ( w zależności od ilości chętnych). Śniadanie będzie w tym dniu o godz. 8:00. Wyjazd o godz. 8:30. W ramach obiadu dzieci zaopatrzone będą w suchy prowiat. Prosimy o wpisywanie się na listę chętnych do 02.06.2017 r. (piątek). Zapraszamy!

środa, 24 maja 2017

Niespodzianka od mamy Olivierka.

Dzisiaj na przedszkolaków z gr. Słoneczka czekała niespodzianka. Prezent ufundowany przez jednego z rodziców, Panią Ninę Jakóbowską-Kaszuba. Są to piękne kubki z imieniem dziecka i logo naszego przedszkola. Wszystkie dzieciaki były zachwycone! Sedecznie dziękujemy!

poniedziałek, 15 maja 2017

IV Olimpiada Przedszkolaka z Języka Angielskiego.

15.05.2017 r. odbyła się IV Olimpiada Przedszkolaka z Języka Angielskiego dla dzieci w wieku 5,6 lat. Nasze przedszkole dzielnie reprezentowali: Oliwia Murdzek oraz Marcel Kumiszczak. Serdecznie gratulujemy im odwagi i życzymy dalszych sukcesów.

poniedziałek, 15 maja 2017

Wyniki Konkursu.

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasz przedszkolak: Karolina Pasternak gr. Słoneczka, została wyróżniona w V edycji Gminnego Konkursu Plastycznego "Mój Dzień w Bibliotece". Serdecznie gratulujemy Karolinko! Rozdanie nagród i dyplomów dla laureatów konkursu nastąpi 23 Maja 2017 r. o godz. 10:00 w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Olkuszu.

wtorek, 2 maja 2017

Zajęcia z dogoterapii.

09.05.2017 r. (wtorek) o godz. 9:30 zapraszamy wszystkie przedszkolaki na super zajęcia z dogoterapii. Zajęcia prowadzone będa przez specjalistów z kynoterapii. Na zajęciach poruszany będzie m.in. problem profilaktyki ugryzień. Główny cel zajęć to kształtowanie prawidłowych i bezpiecznych zachowań w stosunku do psów. Zajęcia płatne u wychowawców grup"Pies jest jedyną istotą na świecie, która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie" J.Billings