piątek, 19 stycznia 2018

Drodzy Rodzice!

Zachęcamy do aktywnej współpracy. Czekamy na Państwa propozycje, pomysły, sugestie i uwagi, które moglibyśmy wykorzystać, aby nasze przedszkole stało się jeszcze lepszym miejscem dla rozowoju Waszych dzieci! W tym celu otwieramy "bank pomysłów". Prosimy dzielic się z nami wszelkimi pomysłami, wrzucając je do znajdującej się w holu przedszkola "Skrzyni pomysłów". Informacje tam pozostawione staną się dla nas bazą do doskonalenia pracy własnej i przedszkola. Dziękujemy!

środa, 3 stycznia 2018

Zajęcia logopedyczne.

Informujemy, że w przedszkolu będzie przeprowadzana diagnoza logopedyczna. Zainteresowane osoby prosimy o zapisanie dziecka na listę do dn. 15.01.2018 r. (poniedziałek). Cena indywidualnej diagnozy: 20 zł. Dla chętnych dzieci organizowane będą cotygodniowe (indywidualne bądź grupowe) zajęcia logopedyczne na terenie przedszkola. Zajęcia prowadzić będzie wykwalifikowany logopeda: Anna Grabowska.

środa, 6 grudnia 2017

Zaproszenie na Jasełka.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na Jasełka.

14.12.2017 r. (czwartek) gr. Misie 3-latki godz. 10:00, gr. Rybki 4-latki godz. 12:00

15.12.2017 r. (piątek) gr. Słoneczka godz. 13:00

Zapraszamy!

środa, 29 listopada 2017

Wyjście na pocztę.

01.12.2017 r. (piątek) po śniadaniu dzieci z gr. Słoneczka (5,6-latki) i gr. Rybki (4-latki) wychodzą na pocztę. Celem wyjścia jest zapoznanie się z instytucją poczty oraz pracą listonosza. Dzieci poznają zakres usług pocztowych oraz zadania jakie spłnia ten urząd w naszym życiu.

niedziela, 26 listopada 2017

Warsztaty Bożonarodzeniowe.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożonarodzeniowych pani dyrektor przygotowała prezent dla wszystkich przedszkolaków jakim jest warsztat plastyczny "Malowanie bombek". Wykonana, niepowtarzalna bombka będzie wspaniałym prezentem wręczanym przez dzieci rodzicom podczas przedstawienia tegorocznych Jasełek. Zajęcia odbędą się dn. 01.12.2017 r. (piątek), godz. 12:00 - 14:00, prowadzone będą przez wykwalifikowanego instruktora. Kochane przedszkolaki życzymy twórczej zabawy!

niedziela, 26 listopada 2017

Światowy Dzień Pluszowego Misia.

28.11.2017 R. (wtorek) przedszkolaki z gr. Słoneczka (5,6-latki) i gr. Rybki (4-latki) wychodzą do Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu, aby śwętować Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji prosimy, aby dzieci przyniosły ze sobą swojego małego ulubionego misia :-).

wtorek, 21 listopada 2017

Teatrzyk

27.11.2017 r. (poniedziałek) o godz. 12:00 nasze przedszkole, kolejny raz odwiedzą aktorzy z Teatru Skrzat z Krakowa, którzy zaprezentują dzieciom spektakl pt. "Z Kulturą na Ty". Aktorzy w humorystyczny sposób przybliżą nam zasady właściwego zachowania w różnych sytuacjach. Dzieci dowiedzą się m.in. kto podaje pierwszy rękę powitaniu, że nie należy się z nikogo wyśmiewać oraz nie wolno głośno się zachowywać w pewnych miejscach i sytuacjach. Będzie to dla nas cenna lekcja dobrego wychowania. Zapraszamy!

środa, 15 listopada 2017

Andrzejki.

Dnia 24.11.2017 r. (piątek) - Magia i Czary czyli Przedszkolne Andrzejki. Tylko wtedy wszystkie wróżby są najpewniejsze. W naszym przedszkolu będziemy się świetnie bawić przy muzyce i andrzejkowych wróżbach. W tym dniu wszystkie dzieciaki się przebierają :-)

sobota, 11 listopada 2017

Dzień Niepodległości.

Powiewa flaga, gdy wiatr się zerwie. A na tej fladze, biel i czerwień. Czerwień to miłość, biel serce czyste. Piękne są nasze barwy ojczyste!

środa, 8 listopada 2017

Noc w przedszkolu.

Zapraszamy wszystkie przedszkolaki z grupy "Słoneczka" (5,6-latki) do spędzenia niezapomnianej nocy w przedszkolu w dn. 17.11.2017 r. (piątek). Zapewniamy kolację i śniadanie oraz liczne atrakcje! Spotykamy się o godz. 18:30, a żegnamy w sobotę rano w godzinach 9:00 - 9:30. Prosimy o przygotowanie kołderki lub kocyka + poduszka, szczoteczkę i pastę do zębów oraz koniecznie zabieramy dobry humor! To bedzie fantastyczne przeżycie, zaparaszamy!