poniedziałek, 2 października 2017

Zajęcia z mediateki.

Przedszkolaki z naszego przedszkola będą brać udział w zajęciach z mediateki w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Olkuszu. Dn. 03.10.2017 r. - gr. Słoneczka. Dn. 10.10.2017 r. - gr. Rybki.

poniedziałek, 25 września 2017

Wizyta Policji.

Kochane przedszkolaki dn. 26.09.2017 r. nasze przedszkole odwiedzi pan policjant, który przeprowadzi pogadanki na temat szeroko pojętego tematu bezpieczeństwa. Celem spotkania jest również przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta.

Propozycja zajęć piłkarsko-ruchowych.

Przedstawiamy Państwu propozycję nowego zajęcia dodatkowego, który może być organizowany w przedszkolu w przypadku wystarczającej ilości chętnych. "Wiślackie Skrzaty" to zajęcia koordynacyjno-ruchowe z elementami piłki nożnej dla chłopców i dziewczynek. Zapraszamy wszystkie przedszkolaki wraz z rodzicami na bezpłatną lekcję pokazową dn. 04.10.2017 r. (środa) o godz. 14:00. Akademia Piłkarska Orbita Bukowno wraz z Wisłą Kraków zaprasza na zajęcia piłkarsko-ruchowe. Więcej informacji oraz zapisy u wychowawców grup.

Wycieczka do Kopalni Soli w Wieliczce.

"Za siedmioma tunelami, za siedmioma korytarzami znajduje się śwait magii, śmiechu i dziecięcej wyobraźni".

Nasze przedszkole organizuje wycieczkę dla grup: "Rybki" i "Słoneczka", do pięknej podziemnej krainy Solilandii. Tematem przewodnim wycieczki jest poznanie Kopalni Soli w Wieliczce wraz z odkrywaniem sekretów Krainy Bajek. Mali podróżnicy spotkają się ze Skarbnikiem oraz pobawią się w towarzystwie wesołego Soliludka! Będzie świetna zabawa!

Planowany termin wycieczki 13.10.2017 r. o godz. 7:30. W tym dniu śniadanie dla uczestników wycieczki o godz. 7:00. Powrót ok. godz. 14:00 (na podwieczorek). W ramach obiadu dzieci zaopatrzone zostaną w suchy prowiant. Szacowany koszt wycieczki to ok. 60 zł ( w zależności od ilości chętnych). Zapisy u wychowawców grup.

Dzień przedszkolaka

Dnia 20.09.2017 r. obchodzimy Dzień Przedszkolaka.

Z tej okazji w przedszkolu organizowanych będzie mnóstwo atrakcji m.in. warsztaty kulinarne, podczas których dzieciaki przygotowywać będą pyszne, zdrowe ciasto marchewkowe. Prosimy przedszkolaki z grup: "Rybki" i "Słoneczka" o przyniesienie na środę jednej marchewki. Dziękujemy!

środa, 6 września 2017

Ogłoszenie.

Dn. 08.09.2017 (piątek) o godz. 12:00 (po obiedzie) dzieci z grup: "Rybki" i "Słoneczka" odwiedzą olkuską przychodnię zdrowia "Eskulap" w celu zapoznania się z zawodem lekarza oraz pielęgniarki.

Prosimy w tym dniu o przygotowanie odpowiedniego stroju: w przypadku deszczu:kalosze (lub inne pełne buty), kurtki z kapturem lub peleryny przeciwdeszczowej; w przypadku słonecznego dnia: nakrycie głowy, lekkie ubranie.

Przewidywany powrót: godz. 14:00.

piątek, 21 lipca 2017

Zajęcia otwarte.

Serdecznie zapraszamy nowo przyjęte dzieci wraz z rodzicami na zajęcia otwarte w dn. 31.08.2017 r. (czwartek) w godzinach 9:00 - 11:00.

wtorek, 27 czerwca 2017

Konkurs II miejsce

Miło nam poinformować, że Julia Kordaszewska gr. Słoneczka zajęła II miejsce w konkursie plastycznym pt. "Straż Pożarna w oczach dziecka", organizowanym przez Ochotniczą Straż Pożarną w Olkuszu. Julcia gratulujemy!

piątek, 23 czerwca 2017

Dzień Taty

Na Dzień Ojca śle życzenia, bo to nie jest bez znaczenia. Jesteś dobry dla mnie Tato, chcę Ci podziękować za to. Wspierasz mnie od urodzenia, więc się nigdy już nie zmieniaj!

piątek, 26 maja 2017

Życzenia: Dzień Mamy

Z okazji Twego święta, Mamo życzę Ci zdrowia, sił i codziennej radości wraz z ze słowami największej wdzięczności. Za wszystkie dla mnie trudy i starania składam Ci dzisiaj podziękowania!