wtorek, 2 maja 2017

Zajęcia z dogoterapii.

09.05.2017 r. (wtorek) o godz. 9:30 zapraszamy wszystkie przedszkolaki na super zajęcia z dogoterapii. Zajęcia prowadzone będa przez specjalistów z kynoterapii. Na zajęciach poruszany będzie m.in. problem profilaktyki ugryzień. Główny cel zajęć to kształtowanie prawidłowych i bezpiecznych zachowań w stosunku do psów. Zajęcia płatne u wychowawców grup"Pies jest jedyną istotą na świecie, która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie" J.Billings

niedziela, 23 kwietnia 2017

Akademia Odkrywców - zajęcia w Kwietniu.

26.04.2017 r. (środa) zapraszamy przedszkolaków na kolejną zabawę z nauką. Tym razem poznamy techniki wytwarzania kolorowych, ozdobnych, aromatycznych świec.

piątek, 7 kwietnia 2017

Warsztaty Wielkanocne

Tradycją stało się już, że z okazji Świąt Wielkanocnych Pani Dyrektor Niepublicznego Przedszkola "Akademia Przedszkolaka" przygotowała prezent dla wszystkich przedszkolaków jakim jest warsztat plastyczny "Malowanie Jajek Wielkanocnych". Zajęcia odbędą się 11.04.2017 r. (wtorek), prowadzone będą przez wykwalifikowanego instruktora z Pracowni Artystycznej "Zaczarowany Pędzelek". Kochane przedszkolaki życzymy twórczej zabawy!

poniedziałek, 13 marca 2017

Warsztaty kulinarne

15.03.2017 r. (środa) przedszkolaki z gr. Rybki i Słoneczka kolejny raz wcielą się w rolę kucharzy. Tym razem ich zadaniem będzie przygotowanie zdrowej i pysznej pizzy. Zajęcia kulinarne to dla dzieci fascynująca podróż do świata smaków, zapachów i kolorów. Mają one nauczyć dzieci czerpania radości ze wspólnego przygotowania potraw.

piątek, 24 lutego 2017

Przedstawienie teatralne.

02.03.2017 r. (czwartek) o godz. 12:00 nasze przedszkolaki będą oglądać przedstawienie teatralne pt. "Wyspa skarbów" w wykonaniu aktorów Teatru "Skrzat" z Krakowa. Cena biletu wynosi 7 zł, płatne u wychowawców grup. Zapraszamy!

poniedziałek, 20 lutego 2017

Akademia Odkrywców - Luty

22.02.2017 r. (środa) o godz. 9:15 zapraszamy kochane przedszkolaki do odkrycia kolejnych zagadnień otaczającego nas świata. Tym razem poznamy metody i mechanizmy wytwarzania tabletek: musujących, płynnych i twardych. Zapraszamy!

środa, 15 lutego 2017

Rekrutacja

Niepubliczne Przedszkole "Akademia Przedszkolaka" informuje, że aktualnie trwa rekrutacja dla dzieci w wieku 2,5 - 6 lat na rok szkolny 2017/2018. Ostatnie wolne miejsca! Zapraszamy!

poniedziałek, 9 stycznia 2017

Dzień Babci i Dziadka

Już niedługo moi mili chcemy, byście z nami byli. Wolnej chwili więc szukajcie, do drzwi naszych zapukajcie. Bo już teraz zapraszamy, na okazję którą mamy. A to będzie wielka gratka Dzień Babci i Dzień Dziadka. Czasu wnukom nie żałujcie i powoli się szykujcie! 23.01.2017 r. (poniedziałek) Grupa Misie (3-latki) godz. 10:00, Grupa Rybki (4-latki) i Grupa Słoneczka (5,6-latki) godz. 12:30. ZAPRASZAMY!

sobota, 26 listopada 2016

XVII Konkurs Kolęd i Pastorałek

Dnia 14.12.2016 r. odbędzie się XVII Konkurs Kolęd i Pastorałek w Bolesławiu. Dzieci biorące udział w konkursie  mają za zadanie zaśpiewać jedną kolędę bądź pastorałkę do podkładu muzycznego lub przy akompaniamencie instrumentu. Przedszkolaki, kóre lubią śpiewać i chcą wziąć udział w konkursie prosimy o zgłoszenie się do wychowawców do dnia 29.11.2016 r. Zachęcamy do udziału w konkursie!

czwartek, 17 listopada 2016

Akademia Odkrywców - listopad

Zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w dodatkowych zajęciach prowadzonych w przedszkolu, podczas których będą mogły poczuć się jak prawdziwi badacze - odkrywcy swiata! 21.11.2016 r. (poniedziałek) o godz. 9:15 pani Magda proponuje zabawę w detektywów: zagadki smakowe, jak wykryć oszukane jogurty, jak wykonać zaszyfrowane listy, poszukiwacze złota, zbieranie odcisków palców i nie tylko! Przedszkolaki do zobaczenia! :-)